Trasa (nazwy ulic):
Oliwa - Grunwaldzka - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Hallera - Kliniczna - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Hucisko - 3 Maja - Armii Krajowej - Śródmieście SKM
Śródmieście SKM - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Kliniczna - Hallera - Mickiewicza - Legionów - Rzeczypospolitej - Chłopska - Pomorska - Grunwaldzka - Opata Rybińskiego - OliwaRozkład jazdy na: Sobota, 27.07.2024 r. Wybierz inny dzień: